+421 2 3918 3410

Zodpovedné hranie

european tour group

ZÓNA ZÁBAVY

Toto je jednoznačne hole in one! S radosťou oznamujeme, že Olybet sa stal oficiálným partnerom (Official Betting Operator) svetovo známej golfovej túry – European Tour Group.

Official Betting Operator

DP WORLD TOUR a OlyBet

Prehrať video

WDP World Tour oznámil že OlyBet sa stal partnerom (oficiálnym stávkovým operátorom)

DP World Tour dnes oznámila, že OlyBet, dcérska spoločnosť Olympic Entertainment Group AS, sa v rámci dvojročného partnerstva stala oficiálnym sprostredkovateľom tipovania v Európe.

„Sme nadšení a je nám cťou oznámiť nové európske partnerstvo medzi OlyBet a DP World Tour. OlyBet prinesie športovým fanúšikom viac vzrušenia a napätia z momentov, ktoré sú také jedinečné pre golf a prvotriednych hráčov obsadzujúcich turnaje DP World Tour. Športoví fanúšikovia môžu sledovať svet profesionálneho golfu online prostredníctvom OlyBet a OlyBet TV a osobne v ktoromkoľvek z našich 150 kasín alebo v ktoromkoľvek z našich 90 športových barov, kde môžu jesť, hrať a sledovať golf,“ uviedol Corey Plummer, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Olympic Entertainment Group a OlyBet Holdings.

Na základe tejto dohody bude OlyBet oficiálne slúžiť ako sprostredkovateľ stávkovania DP World Tour pre Európu, s výnimkou Spojeného kráľovstva a Írska. Tím OlyBet bude pre športových fanúšikov prinášať viac jedinečných golfových momentov prostredníctvom prístupu k poprednej mužskej profesionálnej golfovej tour s celosvetovú pôsobnosť, a ktorá bude túto sezónu zahŕňať 39 turnajov v 26 krajinách.

Max Hamilton, spotrebiteľský a obchodný riaditeľ DP World Tour, dodal: „Sme radi, že môžeme privítať spoločnosť OlyBet v našej partnerskej komunite. Ako líder na trhu v oblasti hazardných hier v celom regióne má ambície rozšíriť svoj dosah prostredníctvom partnerstiev s významnými športovými ligami a tímami. V DP World Tour sa tešíme na to, že spolu so spoločnosťou OlyBet vytvoríme silnú platformu na zapojenie ďalších fanúšikov v celej Európe.“

OlyBet je poprednou značkou online hier a športového stávkovania v pobaltskom regióne a vďaka svojmu neustálemu rastu a expanzii sa stala komplexnou športovou, hernou a zábavnou platformou v celej Európe.

Fakty o OlyBet

OlyBet je najlepšou značkou v oblasti športového stávkovania, online hier a hazardných hier v pobaltských krajinách a rozrástla sa na poprednú platformu pre zábavu a hry v Európe. OlyBet Group je oficiálnym partnerom pre športové stávkovanie značiek NBA a NHL, ako aj partnerom klubov La Liga a klubov Serie A v Európe, ako napr. Fiorentina, Real Betis a Osasuna. Futbalová legenda Luka Modrić je ambasádorom značky OlyBet.

OlyBet vytvára obsah a ponúka hry a športovú zábavu prostredníctvom rôznych platforiem: športové stávky, kasínové hry, poker a elektronické športy, ktoré sú dostupné v celej Európe vo viac ako 150 kasínach a športových baroch a vo viacerých online prostrediach a ponúka svoj prínos miestnym športom a športovcom. OlyBet TV (https://olybet.tv/) je najnovšia platforma pre športovú zábavu a spravodajstvo v Európe, ktorá umožňuje športovým fanúšikom sledovať ich obľúbený obsah po celom svete.

Fakty o DP World Tour

DP World Tour je hlavným profesionálnym golfovým turnajom mužov v skupine European Tour s globálnym programom, ktorý v sezóne 2023 zahŕňa minimálne 39 turnajov v 26 krajinách.

Program DP World Tour na rok 2023, predtým známy tiež ako European Tour, založený v roku 1972, zahŕňa päť podujatí Rolex Series, ako aj štyri Majors championships, jedno podujatie World Golf Championship a ďalšie celosvetové turnaje s minimálnou prémiou 2 milióny dolárov na všetky podujatia, ktoré sú výlučne organizované DP World Tour.

Sezóna vyvrcholí finálovým podujatím série Rolex, turnajom DP World Tour Championship v Dubaji, na ktorom bude korunovaný víťaz celosezónnej golfovej súťaže Race to Dubai Rankings v spolupráci so spoločnosťou Rolex.

DP World, líder v oblasti globálnych inteligentných riešení komplexného dodávateľského reťazca a logistiky, je hlavným partnerom DP World Tour, ktorú zastrešuje skupina European Tour.

PREČO PRÁVE OLYBET?

HRAJ TO.

Viac ako 280 hier a čoskoro pribudnú ďalšie.

ZÍSKAJ TO.

Exkluzívne ponuky​, unikátne odmeny.

Zrýchli TO.

Výbery do pár minút v našich kasínach.

Zaži TO.

Čakajú Ťa bonusy šité na mieru.

Test popup